Služby

Služby

Firma STEMP nabízí pro zákazníky celou řadu služeb týkající se prodeje a servisu zemědělské techniky. Služby zahrnují prodej nových strojů včetně návrhu financování prostřednictvím finančního poradenství, které zákazníkovi dokáže nabídnut vhodný typ financování strojů a výhodné úrokové sazby, dále pomoc při získávání dotačních titulů pro zemědělství, zaškolení obsluhy námi nabízených strojů a jejich následný záruční i pozáruční servis, včetně prodeje náhradních dílů.

Technika pro velké podniky i drobné farmáře

Nabízíme své služby jak velkým zemědělským podnikům, tak i malým farmářům. Máme k nabídce široký sortiment strojů, který splňuje požadavky zemědělců jak z Vysočiny, tak i jižní Moravy. Jelikož se jedná o různé oblasti, co se týče intenzity zemědělské výroby, je nabídka zemědělských strojů tak pestrá. Jiné stroje jsou určeny pro Vysočinu, jiné pro zemědělce ze Znojemska. Prodej zemědělské techniky je doplněn kvalitním servisním zázemím.

Prostřednictvím široké palety zemědělské techniky je firma STEMP s.r.o., připravena nabídnout zemědělské veřejnosti stroje na zpracování půdy a setí, ošetřování porostů, sklizeň a dopravu produktů, ucelené technologické linky v různých výkonnostních třídách a zajímavých cenách. V nabídce najdete mimo jiné mazací tuky a oleje od firmy SHELL. U všech produktů zákazníkovi rádi poradíme s výběrem vhodného typu stoje tak, aby bylo dosaženo všech parametrů požadovaných zákazníkem. Jsme schopni realizovat jakoukoliv skladbu strojů s různými požadavky na výbavu a použití.
puma-cvx-ep

CASE IH

Zemědělská technika značky CASE IH je bez nadsázky naší vlajkovou lodí již od samého vzniku firmy. Firma STEMP servisuje v současné době více jak stovku traktorů této značky a traktory CASE IH stále přesvědčují svou kvalitou další zájemce o tuto značku. O přednostech traktorů CASE IH se mohou zemědělci přesvědčit přímo u uživatelů těchto traktorů, nebo na různých prezentačních akcích. Traktory CASE IH bývají pravidelně k vidění na polních dnech, kde jsou prezentovány v provozu s různým zemědělským nářadím, nebo také na oblastních, či celostátních i světových výstavách, jako je např. zemědělská výstava TECHAGRO nebo AGRITECHNICA. Zde se pravidelně objevují novinky, které značka CASE IH nabízí.
kverneland-pw

Kvalitní pluhy KVERNELAND

Tyto nabízí firma STEMP s.r.o. od samého počátku. Firma KVERNELAND Group Czech má ve svém programu ucelený sortiment strojů pro zpracování půdy, setí, sklizeň píce, ošetřování porostů, stroje pro živočišnou výrobu aj. Pluhy této značky jsou dozajista vlajkovou lodí KVERNELANDU. Z širokého sortimentu pluhů je i přes své delší působení na trhu v oblibě oboustranný pluh řady PB . Pluh je vybaven automatickým jištěním proti přetížení listovými pružinami, v případě najetí na překážku se mohou orební tělesa vychýlit jak horizontálním tak i vertikálním směrem. Mezi osvědčené stroje se řadí pluh KVERNELAND ECOMAT, který svým způsobem znamená převrat v kvalitním procesu obdělání půdy.

Péče o zákazníka

Nabídka stroje

Rádi Vám vyhotovíme nabídku na každý náš stroj, případně poradíme s nejvhodnějším typem stroje.

Nabídka financování

K nabídce stroje Vám vyhotovíme návrh financování, který bude vyhovovat potřebám Vám a Vašemu podnikání.
Pomůžeme Vám s žádostmi o dotace, případně Vás budeme informovat o novinkách, akčních nabídkách a dotačních titulech, které budete moci využít.

Profesionální servis

Nabízíme Vám kompletní servisní služby, které oceníte Vy i Váš stroj. Naše kvalitní servisní zázemí
se postará o údržbu Vašeho stroje, dodávku náhradních dílů a dalších.

Finanční péče

Ve spolupráci s oddělením finančních služeb A-finance přinášíme pro naše zákazníky celou řadu služeb týkajících se financování zemědělské techniky. Nabízíme financování, které bude vyhovovat potřebám Vašeho podnikání a které bude šité na míru Vašim požadavkům.

Našim zákazníkům nabízíme:

  • Kompletní financování na novou i starší techniku
  • Výhodný úvěr i při čerpání dotací PGRLF, nebo operativní leasing
  • Pravidelné nebo nepravidelné splácení
  • Nabízíme zdarma vypracování žádosti o dotaci PGRLF
  • Veškeré vyřízení financování je ZDARMA
  • V případě, že je pořízení Vašeho stroje dotováno ze zdrojů EU, nastavíme Vaše financování dle parametrů dotovaného projektu
  • Zajistíme rychlé vyřízení financování
  • Podpis úvěrové nebo leasingové smlouvy provedeme u zákazníka bez nutnosti návštěvy banky

Pomůžeme Vám se získáním dotace
Nabízíme Vám možnost pomoci při získaní dotací z Evropské Unie. Rádi s Vámi prokonzultujeme možnosti získání dotace z jednotlivých dotačních titulů pro Vás projekt. Pomůžeme Vám s přípravou podkladů a podání žádosti o dotaci.

Podívejte se na naši nabídku kompletní finanční péče.