O nás

Firma STEMP s.r.o. působí na trhu se zemědělskou technikou od roku 2001. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru umíme navrhnout nejoptimálnější řešení.

0014132823

Firma STEMP s.r.o. se zabývá výhradně službami pro zemědělskou prvovýrobu, tj. nákupem a prodejem zemědělské techniky a s tím souvisejících náhradních dílů, prováděním záručního a pozáručního servisu. V regionu jsme hlavně známí prodejem a servisem strojů renomovaného výrobce CASE IH, kde jsme schopni zákazníkovi nabídnout kompletní sortiment traktorů, sklizňové techniky a stavební techniky pro práci v zemědělství.

Kromě těchto strojů nabízíme též adekvátní závěsnou techniku, která zahrnuje stroje od kompletního zpracování půdy a setí, až po stroje pro sklizeň pícnin, traktorové návěsy a přívěsy i aplikační cisterny. V této oblasti nabízíme hlavně stroje od předních světových výrobců, jako jsou KVERNELAND nebo Zunhammer.
Kromě zahraničních značek, nabízíme kvalitní stroje i od českých výrobců a to zejména stroje od firmy ZDT, SMS Rokycany. Na všechny námi nabízené stroje zajišťujeme záruční i pozáruční servis, zaškolení a další služby pro zákazníky.

Po konzultaci se zákazníkem jsme Vám schopni nabídnout optimální skladbu energetických prostředků a strojů tak, aby bylo dosaženo optimálního využití strojů s důrazem na ekonomiku provozu, která při nedostatku finančních prostředků získává na významu. Naše zkušenosti jsou ověřené praxí. Na podporu nákupu zemědělské techniky STEMP s.r.o. zajišťuje také optimální způsob financování prostřednictvím různých finančních ústavů. Nabízíme také pomoc při zpracování žádostí o podporu z dotačních titulů určených pro zemědělce.