NOVÝ CASE IH MAXXUM HI-eSCR.

NOVÝ CASE IH MAXXUM HI-eSCR.

case_maxxum_145_cvx_studio_wels_austria_1601_0010_2387_1831

MAXIMÁLNĚ VŠESTRANNÝ. NOVÝ MAXXUM HI-eSCR.

Již více než dvacet let pomáhají traktory CASE IH MAXXUM zemědělcům po celém světě při zvládání každodenních pracovních operací na poli, v dopravě nebo na farmě v živočišné výrobě. Zemědělci však stále více požadují vyšší úroveň komfortu, dbají na jednoduché ovládání a hledají traktory, které budou plně univerzální a zastanou tak veškerou práci na farmě. CASE IH proto pro rok 2017 uvádí na trh inovované traktory modelové řady MAXXUM, které jsou k dostání ve třech variantách MAXXUM, MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX s výkonem od 115 do 150 koní. Nové modely jsou charakteristické svou maximální všestranností, vysokým výkonem, kompaktními rozměry, které traktoru zaručují perfektní manévrovatelnost a na první pohled jsou od předchozí generace rozeznatelné svým přepracovaným designem, který nové generaci dodává mladší a dynamičtější vzhled.

KVALITNÍ MOTORY

Všechny tři verze nové modelové řady MAXXUM jsou vybaveny špičkovými koncernovými motory FTP, které jsou charakteristické svým hospodárným provozem a vyšším výstupním výkonem s technologií HI-ESCR. Jednotlivé modely jsou osazeny čtyřválcovými motory o objemu 4,5 litru s výkonem od 115 do 1 koní. Naopak nejsilnější modely MAXXUM a MAXXUM MULTICONTROLLER 150 jsou vybaveny šestiválcovými motory o objemu 6,7 litru. Všechny modely splňují přísnou emisní normu TIER IV, které je dosaženo i bez použití filtru pevných částic DFP a recirkulace spalin EGR.

ŠIROKÁ VARIANTA PŘEVODOVÉHO ÚSTROJÍ

Nová modelová řada MAXXUM nabízí zemědělcům možnost vybrat si mezi třemi verzemi převodovek. Modely MAXXUM a MAXXUM MULTICONTROLLER jsou ve standardu vybaveny převodovkou 17×16 s čtyřstupňovým powershiftem ve verzi 40 km/hod ECO. V rámci volitelné výbavy si můžete zvolit převodovku 32×32 s čtyřstupňovým powershiftem a plazivými převody. Prémiové modely MAXXUM CVX nabízí čtyřstupňovou převodovku s technologií dvojité spojky DKT s plynulou změnou převodového poměru, která je dostupná ve verzi 40 km/hod ECO s funkcí Active-Stop.

DYNAMICKÝ DESIGN

Již na první pohled poznáte nový Maxxum od předchozí generací díky novému designu, který traktor výrazně osvěžil. Nový design světel, nová kabina a ostré křivky kapoty dělají z Maxxumu traktor, který Vám bude každý závidět, a za kterým se určitě každý ohlédne. Čelní sklo je nyní jednotné a v kombinaci s velkým střešním oknem nabízí perfektní viditelnost při práci s čelním nakladačem. Stejně jako u modelů PUMA a OPTUM, tak také u nové generace traktorů MAXXUM najdeme nový design střechy, který dokáže pojmout až 16 LED pracovních světel pro zaručení maximální viditelnost při práci v noci a za ztížených světelných podmínek v úhlu 360° stupňů.

ZAOSTŘENO NA KOMFORT ŘIDIČE

Nová kabina zaručuje obsluze maximální pohodlí a komfort při celodenním pracovním nasazení. Nový a zdokonalený systém odpružení přední nápravy a malý poloměr otáčení nabízí výborný jízdní komfort a skvělé jízdní vlastnosti. Na výběr je celá řada různých variant sedaček řidiče. Od sedačky Deluxe se vzduchovým odpružením až po sedačku Dual Motion, která zajistí perfektní podpěru zad. Kožená sedačka Maximo Evolution s aktivním odpružením, integrovaným vyhříváním a ventilací poskytuje unikátní komfort v traktorech MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX. Výkonnostní monitor pro sledování všech důležitých provozních dat traktoru je umístěný v pravém sloupku A a je kombinovatelný s dotykovým displejem AFS Pro 700.

JEŠTĚ VÍCE PRODUKTIVNÍ

Modely traktorů MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX nabízí možnost využití nového souvraťového systému HMC II, který byl vyvinut pro zjednodušení činnosti řidiče traktoru při otáčení soupravy na souvratích. Každý krok může být zaznamenán v závislosti na čase nebo ujeté vzdálenosti. Navíc mohou být jednotlivé kroky zahajovány různými automatickými funkcemi, mezi které patří například: snížení otáček motoru po zvednutí pracovního stroje. MAXXUM Multicontroller a MAXXUM CVX mohou být navíc již z továrny vybaveny přípravou na automatické satelitní řízení AccuGuide, které s využitím korekčního signálu RTK+ nabízí maximální preciznost navádění při jakékoliv pracovní operaci a pomáhá Vám tak eliminovat zbytečné přejezdy po poli.

OBRATNÝ I PŘI PRÁCI S ČELNÍM NAKLADAČEM

Všechny modely modelové řady MAXXUM jsou již z továrny dostupné přípravou pro čelní nakladač. Tím je zaručeno ještě větší využití traktoru během celého roku. Navíc v kombinaci s velkým čelným sklem máte zaručenou maximální viditelnost na čelní nakladač a na pracovní oblast. Velký úhel natočení kol až 43 a malý poloměr otáčení pouze 5,5 metru dělají z traktoru mimořádně obratný a univerzální stroj.

MAXXUM. 5 MODELŮ OD 115 DO 150 KONÍ.

Modely Maxxum tvoří vstupní úroveň traktorů v této modelové řadě. Použitím správných technologií splňují moderní požadavky dnešní doby. Ve výbavě naleznete převodovku 16F/16R 40 km/h se čtyřstupňovým powershiftem, komfortní kabinu, až 4 vnější hydraulické okruhy s mechanickým ovládáním. Traktor při práci vyniká perfektní obratností, která je typická pro všechny modely Maxxum. Tyto stroje mají základní výbavu pro nenáročné farmáře, jsou cenově dostupné, a přitom pracují se stejným nasazením, jako ostatní traktory této modelové řady.

MAXXUM MULTICONTROLLER. 5 MODELŮ OD 115 DO 150 KONÍ.

Modely MAXXUM Multicontroller jsou vybaveny dalšími prvky pro docílení vyšší produktivity řidiče. Jedná se o loketní opěrku Case IH Multicontroller, která umožňuje perfektní ovládání více funkcí pouhými konečky prstů řidiče. Dále je to převodovka powershift, reverzace powershuttle, řízení otáček motoru a volitelné vnější elektrohydraulické okruhy. Všechny ovládací prvky jsou tak okamžitě po ruce.

MAXXUM CVX. 4 MODELY OD 115 DO 150 KONÍ.

Převodovky CVX v traktorech MAXXUM CVX dokáží nastavit ekonomický provoz, a co je důležité, jsou snadno ovladatelné, jejich ovládání je zcela intuitivní. Ohled na jednoduchost v ovládání je klíčovým znakem naší technologie, a to je důvod, proč jsou modely MAXXUM CVX vlajkovou lodí této modelové řady. V jednoduchosti je síla, proto je tak snadné s těmito traktory docílit těch nejlepších výsledků a nejvyšší produktivity.

 

caseih_maxxum_145_cvx_seeder_combination_de_082015_mg_edit_6_2707_1824 caseih_maxxum_cvx_transport_072016_deimg_78150_2716_1810